Возрасен(12 +yrs)
Дете (2-11 yrs)
Инфанти (0-2 yrs)
Возрасен (12 +yrs)
Дете (2-11 yrs)
Инфанти (0-2 yrs)
Соба1
Возрасен (12 +yrs)
Дете (2-11 yrs)
Соба 1
Возрасен (12 +yrs)
Дете (2-11 yrs)
Infant (0-2 yrs)

Додај Соба |

Возрасен (12 +yrs)
Дете (2-11 yrs)
возрасни (12 + години)
деца (2-11 години)
Рачен багаж

Join Us, Love Vas

Хотели во цел свет

Одберете го вашиот омилен хотел за да поминете неверојатен одмор. Вас Тоур е секогаш подготвен да ви понуди голем број на хотели по најдобри цени.

Резервирајте влезници за Спорт

влезници, Формула 1, фудбал, кошарка, концерти, настани со Вас Тоур

Одмор со чартер

Одберете помеѓу прекрасните плажи во Палма де Мајорка, Турција или Грција или пак прекрасните ресорти на Малдивите или Сејшелите.

Единствено во ВАС ТОУР
 • Работа со страст од 1994
 • Совршен одмор за секого
 • Најпрофесионални водичи за сите дестинации
 • Уникатни програми
Резервирај со Вас Тоур
 • Обучен и специјализиран персонал
 • Голема мрежа на партнери во цел свет
 • 24/7 онлајн поддршка
 • Безбедно работење со кредитна картичка
Дестинации и пакети
 • Конференции, настани, културни програми
 • Крстарења во цел свет
 • Организирање на конгреси
 • Спортски Настани
Планирај го твојот одмор
 • Креирај пакет со хотел
 • Најинтересни градови во нашите програми
 • Програми базирани на ваш избор
 • Флексибилни цени и квалитетна услуга

Коментари на клиенти

 • Го одбрав Вас Тоур по вторпат, откако поминав неверојатен одмор во Турција. Навистина препорачувам.

  Aulona Musta - Македонија

 • Ви благодарам многу за понудата која ја добив, како и за одговорната комуникација со нас. Се надевам дека и понатаму ќе имаме добра соработка.

  Kristo Selenica - Македонија

 • Навистина сме среќни за нашата прва соработка. Посакуваме да имаме уште многу успешни во иднина.

  Arenca - Македонија

За Вас Тоур

Тур Оператор кој нуди услуги за патување, индивидуални и групни тури, како и incoming и outgoing туризам во текот на целата година, организирани од страна на професионален и искусен персонал. Работата на Вас Тоур е организирана преку мрежа на повеќе од 750 туристички агенции во Австрија, Албанија, Косово, Македонија, Мексико и Будимпешта. Сите наши понуди може да ги најдете во нашите каталози, како и на нашата веб страна.

Опции за плаќање

Брз повратен одговор +389